Vyberte stránku

Často kladené otázky

Jak si přidám vlastní surovinu?

Pokud si přejete přidat vlastní surovinu, zvolte Jídelníček z menu, uplně dole klikněte na Upravit jídla,  přepněte na záložku Během dne, dole klikněte na Přidat jídlo, dále Vlastní suroviny, kde už si zvolíte kategorii a vyplníte nutriční hodnoty.

Kolik si zvolit jídel za den?

Počet jídel je zcela individuální a lze ho kdykoliv změnit v Nastavení aplikace nebo v záložce Rozvržení. Pokud máte raději méně větších porcí, zvolte si 3 jídla, pokud neradi čekáte, zvolte si jídel 6. Pokud nabíráte schvalovou hmotu, doporučuje se obecně jíst častěji. Pokud držíte například přerušovaný půst, můžete si zvolit třeba jen 3 jídla a ty sníst v době jezení nehledě na časové rozvržení dané aplikací.

Jak použivat Mixér potravin?

Mixér potravin, přístupný ze záložky Jídelníček, je nástroj pro kombinování neomezeného množství surovin. Je tak variantou ke standardnítvorbě jídla, kde je možné zvolit pouze 3 položky. Kliknutím na plusové tlačítko lze přidat surovinu ze seznamu, lze vkládat i suroviny vlastní. Poté lze přepínat mezi možností vkládání v gramech nebo v kaloriích. Po vložení surovin zkontrolujte energetickou náročnost a množství bílkovin dle zvoleného limitu. Limit lze přepínat pomocí šipek v kruhu. Surovinu a její množství lze upravit dlouhým dotytem. Zvolením ikony diskety v horním menu lze mix uložit a poté opětovně nahrát.

Kolik zvolit bílkovin?

Rubifit automaticky přizpůsobí množství bílkovin dle hmotnosti a úvodního nastavení. Pokud je množství nevyhovující nebo jste změnili typ sportovní aktivity, můžete v Nastavení aplikace v sekci Jídelníček pod položkou Denní příjem bílkovin změnit množství bílkovin na kilogram hmotnosti. Pokud chcete vlastní hodnotu, pokračujte do sekce Pokročilé a přepněte položku Denní příjem bílkovin na Vlastní hodnotu.

Kdy a jak se vážit a měřit?

Měření hmotnosti i obvodu provádějte vždy za stejných podmínek, nejlépe ráno ihned po probuzení a návštěvě toalety. Obvod měřte nejlépe po úplném výdechu. Měřit stačí jednou nebo dvakrát za týden.

Jak přepnout aplikaci do tmavého režimu?

Přejděte do nastavení aplikace pomocí kliku na tři vertikální tečky v pravém horním rohu, přejeďtě až na konec nabídky a přepněte režim na Tmavý.

Kontaktujte nás!

Budeme rádi za vaše prání, připomínky či dotazy, na které rádi odpovíme.

Telefonní číslo

+420 777 003 955

E-mail

vojtech.rubas@gmail.com

12 + 7 =